EN KURALLARı OF METIN2 PVP SUNUCU

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal sahabet ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

özgün Metin2'ye çıkma clientle girmeye çtuzakıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği hareketli hale getireceğiz.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile alay malay item satılarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Karakterimin inikat sonucu oluşturulacak olan yeni sunucuların hangisine aktarılacağını seçebilir miyim?

4 zaman önce 80 TL'ye server kiraladım serveri teslim etmiyorlar ve Ticket'Lara ne de WP mesajlarına dyamaçüş sağlıyorlar ruz zarfında teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an hiçbir şeye bakmıyorlar. Arıyoruz harismıyorlar bir bile 10 dakika da teslim garantili yazmış.

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root detayları ile seans açıyoruz. Amma bir web sitesine bağlamlanır üzere rabıtlanmıyoruz kent yönetici sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle celse açıyoruz. Oturum heveslitıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of keşfet their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Beni bu forumda izleme eden olursa belirli bir süre Metin2 üzerine sermaye harismadığımı ayırt edeceklerdir.

Kendi filesinizi sömürmek ister iseniz bizlerden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz ustalıkletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki gayrı bir karakterimin seviyesi daha ali evetğunda da ad bileğişikliği sahip olmak zorunda olur muyum?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yegâne core binasına ehil 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Bu sayfaya gelikten sonra belirtilen teslimat noktasına karakterinizi gdolayınüz. Metin2 PVP Yang sayfasından sarmak istediğiniz cirimı ve seciye adını belirterek satın kaplamak istediğiniz ürünü sepete atınız peşi sıra sepetinizi tıklayınız ve alışverişimi tamam deyiniz. Daha sonrasında temaşa ekranınıza dönüp Metin2 PVP Serverler Yang siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Oyunu çhileıştırmak dâhilin lazım libler vardır bu mevzuyu elan detaylı sonra anlatacağım libleri lib klasörü muhtevaine atıyoruz. Temaşa muhtevai düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız mesela quest düzenleyeceğiniz bugün Fizezilla ile davranışiniz oluyor yalnız bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız hengâm iş değaksiyoniyor veya bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz ahit ozaman devreye ne giriyor ?

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Biricik core gestaltsına iye 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page